Kde koupit netradiční svatební dar?

Dostat svatební dar může být někdy pěkná nuda. Koho by bavily sady talířů, které mu vybrala jedna z babiček, povlečení na peřiny nebo ručníky, které svým vzorem připomínají spíš sukně havajských tanečnic než vkusný a užitečný doplněk do koupelny.

Mezi svatebními dary obvykle zazáří netradiční a bláznivé dárky, které podtrhnou zájmy a záliby nevěsty a ženicha. Takové dary vymýšlejí především dobří přátelé novomanželů, případně sourozenci, kteří se nebojí rozbourat tradice a zvyky.

Novomanželé pak díky takovým lidem mají  možnost například společně skočit bungee jumping, nebo si vyzkoušet některý další netradiční adrenalinový zážitek, mezi které se může řadit také soukromý let balónem nebo skok padákem. Oblíbenou aktivitou začíná být v poslední době také tzv. flyboard, létání nad vodní hladinou. Tyto a podobné zážitkové dary dají novomanželům příležitost strávit spolu drahocenný čas a přitom zažít skvělé chvíle při netradičních aktivitách.

Ti, kdo se v brzké době chystají na svatbu jako svatebčané a kdo zároveň ještě nevymysleli vhodný svatební dar, se mohou inspirovat na stránkách www.firmanazazitky.cz/svatebni-dary/, kde najdou široký výběr netradičních zážitkových darů. Společnost Allegria, firma na zážitky, je zaručeným odborníkem, který se na českém trhu objevil již před několika lety a který nemá v oblasti zážitků a aktivit větší konkurenci. Na přehledných stránkách můžete nalézt rady a tipy nejen na svatební dary, ale také na dárky pro muže, ženy, páry, pro gurmány, znalce dobrých vín, obdivovatele superrychlých automobilů a milovníky zvířat. S Allegrií budete umět udělat radost téměř komukoliv. Využijte tedy širokou nabídku a darujte zážitek, nebo si sami užívejte života při některé odpočinkové aktivitě.

Vloženo: 09.05.2016 14:46