Pestrá škála dárků pod stromeček

Hledáte inspiraci na vánoční dárky pro děti? Díky Firmě na zážitky najdou letos pod vánočním stromečkem Vaše děti nejen hračky, knížky a měkké vánoční dárky, ale také skvělé zážitky, na které budou vzpomínat ještě v dospělosti. Vánoční dárky od Firmy na zážitky jsou plné originality. Navíc se můžete těšit na den či odpoledne plné zábavy a radostné atmosféry.

Každý malý kluk si alespoň jednou za své dětství přeje stát se pirátem, tento sen můžete Vašemu synovi či vnukovi splnit při darování poukazu na plavbu za pirátským pokladem. Od loupeživého kapitána obdržíte při vstupu na loď zašifrovanou pirátskou mapu a jeho zkušené rady. Děti mohou cestou z centra Pardubic, kde plavba začíná, směrem na Kunětice sledovat značení na břehu, podle kterého odhalí místo pokladu. Starším dětem můžete udělat radost rodinným zážitkovým kurzem první pomoci, během kterého nasbírat mnoho užitečných rad, jak si poradit v holé realitě při nejrůznějších nehodách.

S Firmou na zážitky budete mít usnadněn také výběr dárku pro kamarádku. Inspiraci můžete hledat pomocí této webové adresy www.firmanazazitky.cz/darek-pro-pritelkyni/. Každá žena se nechá ráda čas od času hýčkat, dopřejte jí proto například relaxaci při zábalu z rozemletých mořských řas. Novou inspirací k domácímu vaření pro Vaši kamarádku se mohou stát kurzy vaření Ola Kala. Tento kurz si klade za cíl naučit zájemce připravit pokrmy, jak z české kuchyně, tak z té mezinárodní. Milovnice adrenalinu jistě nepohrdnou indoor skydivingem, letem vrtulníkem nebo tandemovým seskokem. Pro těhotné ženy Firma na zážitky připravila nejrůznější masáže.

Vloženo: 14.11.2016 15:13