Doprava a platba

Místo dodání, ceny poštovného, balného a dopravy

Způsob dodání zboží záleží na volbě kupujícího, kdy kupující uvede způsob dodání zboží v objednávce. Prodejce zasílá zboží zásadně prostřednictvím kurýrské služby GLS. Cena poštovného každé jedné objednávky (bez ohledu na množství zboží) prostřednictvím internetového obchodu je 90,- Kč při platbě předem na účet a 130,- Kč při poslání zásilky na dobírku.

Osobní odběry na pobočkách Zasilkovna.cz

Pro zájemce o osobní odběr nabízíme možnost využití služby Zasilkovna.cz. Zobrazit seznam poboček. Vybranou pobočku, prosíme, zapište do poznámky k objednávce. Děkujeme.

Doprava zdarma

Pro zákazníky z ČR nabízíme speciální akci poštovné zdarma při objednávce s cenou vyšší 2000 Kč.

Doprava na Slovensko

V případě zájmu je možné zaslat zboží i na Slovensko, kde však neplatí dopravné zdarma. Zboží je zasíláno službou GLS a je zpoplatněno částkou 260,- Kč.

Prodávající neodpovídá za škody způsobené dopravcem.

Zboží dodávané prostřednictvím přepravce je vždy prodávajícím zabaleno do ochranných obalů způsobem obvyklým, tak aby se předešlo poškození zboží, kdy použité ochranné obaly, resp. jejich potisk či popis nemusí korespondovat s dodávaným zbožím. Ochranné obaly užité pro přepravu zboží jsou určeny k jednorázovému užití a jsou nevratné.

V případě odmítnutí převzetí zboží zaslaného prostřednictvím přepravce na základě platné objednávky potvrzené prodávajícím z jiných než zákonných důvodů je prodávající oprávněn po kupujícím požadovat náhradu škody, která bude prodávajícímu způsobena způsobena.

V případě, že kupující nezaplatí zboží v termínu daném prodejcem, může prodávající od smlouvy odstoupit.
Kupující podnikatel je povinen prohlédnout zboží podle možnosti co nejdříve po převzetí zboží, nejdéle však do 24 hodin od převzetí.
Prodávající odpovídá kupujícímu spotřebiteli za to, že zboží je v okamžiku převzetí ve shodě s kupní smlouvou, zejména, že je bez vad, a to ve smyslu § 616 o.z. Při rozporu dodaného zboží s kupní smlouvou má kupující nároky vůči prodávajícímu ve smyslu § 616 o.z.

Platební podmínky

Kupní cenu za dodávané zboží je možno, dle volby kupujícího zaplatit bezhotovostním převodem na účet číslo: 2601274161/2010 nebo při převzetí zásilky (na dobírku)

Změna fakturační adresy na již vystavené faktuře je možná na základě žádosti kupujícího za poplatek 50,- Kč, který slouží k úhradě více nákladů spojených s tímto úkonem, kdy v případě žádosti kupujícího o zaslání takto opravené faktury poštou bude účtován kupujícímu poplatek 100,- Kč jako náhrada za poštovné a náklady spojené s odesláním.